kandydatów

Etat Manualny tester oprogramowania / quality assurance

Firma: CAD Projekt K&A s.c. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6310005, z dnia 2022-01-04

Firma CAD Projekt K&A, lider w polskiej branży komputerowego wspomagania projektowania wnętrz, poszukuje zmotywowanej osoby, która wesprze dział testów i kontroli jakości. CAD Projekt K&A z siedzibą w Poznaniu (PPNT na Naramowicach) funkcjonuje na rynku od 23 lat, posiadając aktualnie ok. 50 kreatywnych pracowników. Nieustannie rozwijamy się w kierunku wskazanym przez wymagania naszej dynamicznej branży i potrzeby klientów.

Manualny tester oprogramowania / quality assurance

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Jeśli Twoją pasją są komputery i rozwiązywanie problemów, masz zmysł techniczny, a jednocześnie dobrze dogadujesz się z ludźmi - zapraszamy!

Twoja praca będzie polegać przede wszystkim na testowaniu naszych oprogramowań, raportowaniu wykrytych błędów oraz wyników prowadzonych testów. Będziesz także uczestniczyć w monitorowaniu rozwoju naszych programów.

Wymagania

  • biegła obsługa komputera;
  • dokładność, dbałość o szczegóły;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie;
  • odpowiedzialne i samodzielne zadania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
  • spokojne i przyjazne miejsce pracy.