kandydatów

Etat Manualny Tester / Quality Assurance

Firma: CAD Projekt K&A s.c. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7252644, z dnia 2022-07-08

Firma CAD Projekt K&A, lider w polskiej branży oprogramowania przeznaczonego do projektowania wnętrz, poszukuje zmotywowanego testera oprogramowania. CAD Projekt K&A, z siedzibą w Poznaniu (PPNT – Naramowice), funkcjonuje na rynku od prawie 30 lat.

Manualny Tester / Quality Assurance

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • testowanie nowo wdrażanych funkcjonalności,
  • dbanie o jakość wytwarzanego programu do projektowana wnętrz,
  • komunikacja z zespołami współtworzącymi i testującymi na płaszczyźnie Quality Assurance,
  • współpraca w kreowaniu nowych funkcjonalności i czynny udział w rozwoju produktu.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • otwartość, komunikatywność,
  • dbałość o szczegóły i sumienne podejście do zadań,
  • umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych,
  • umiejętność tworzenia jasnych i zrozumiałych zgłoszeń błędów,
  • rozumienie procesu wytwarzania oprogramowania,
  • znajomość metodyk zwinnych procesu wytwarzania oprogramowania,
  • mile widziana znajomość narzędzi testerskich jak np. Mantis, gitLab, git, DevTools, Postmana (testy REST API),

Bonusem będzie:

  • certyfikat ISTQB FL,
  • doświadczenie w automatyzacji testów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy

Co mamy do zaoferowania?

  • pracę pełną wyzwań w ciekawej branży,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • prace w aktywnym i zmotywowanym zespole dzielącym się wiedzą,
  • możliwość rozwoju w firmie z rozpoznawalną marką na rynku,
  • dogodne i elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie i pomoc zespołu,
  • możliwość pracy zdalnej.