Etat Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji / Pozyskania Nieruchomości

Firma: ENERGOPROJEKT POZNAŃ S.A. miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji / Pozyskania Nieruchomości
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • przeprowadzanie negocjacji z właścicielami nieruchomości celem zawarcia umowy, porozumienia, służebności przesyłu,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi, zaangażowanymi w realizację projektu, w tym lokalnymi urzędami administracji publicznej,
  • doprowadzenie do ustanawiania prawa służebności przesyłu w formie aktu notarialnego,
  • raportowanie statusów prowadzonych negocjacji i ich postępów,
  • współpraca z komórkami wewnętrznymi.
Oczekujemy:
  • umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • gotowości do pracy na terenie całego kraju,
  • znajomości procesu budowlanego,
  • zdyscyplinowania i nastawienia na efekt wykonywanych zadań,
  • komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
  • dobrej organizacji pracy, terminowości,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie  znajomość przepisów związanych z realizacją inwestycji: Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Prawa budowlanego, Ustawy o gospodarce nieruchomościami i Kodeksu Cywilnego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym,
  • rozwój zawodowy zgodny z profilem działalności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych i medycznych,
  • spotkania integracyjne,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie, w zgłoszeniu rekrutacyjnym/ cv/ innym dokumencie, danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , a także w trakcie zatrudnienia, w zakresie wykraczającym poza dane wymagane przez Spółkę określone przepisami , w tym Kodeksu pracy.”