kandydatów

Etat HR Manager

Firma: Recruitment Solutions miejsce pracy: Poznań

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „Recruitment Solutions” Krystyna Hołoga moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6.1.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Administratorem danych osobowych jest „Recruitment Solutions” Krystyna Hołoga z siedzibą przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29, 50-078 we Wrocławiu.Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego celu. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.Przedmiotowe dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od daty ich wprowadzenia do bazy lub od daty ostatniego kontaktu z kandydatem, w zależności od tego, która data jest późniejsza.Wyrażona zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.

Certyfikaty:
2505 agencja doradztwa personalnego

Zjedzone zęby na pracy z ludźmi? W obszarze HR myślisz globalnie, działasz lokalnie?
Jeśli potrafisz budować od zera, podejmij wyzwanie, dołącz i bądź pionierem - HR Managerem!

Dla firmy produkcyjnej z branży FMCG pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HR Manager
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: KH34/21PP
Zadania:
  • opracowanie, wdrożenie i zarządzanie polityką personalną spółki, w szczególności:
  • opracowanie jednolitego sposobu prowadzenia procesów rekrutacji dla kilku lokalizacji w Polsce
  • onboarding: zbudowanie procesu wdrażania nowych pracowników, monitoring skuteczności wypracowanej praktyki wdrożeniowej
  • zarządzanie obszarem kadr i płac, przegląd i modyfikacja regulaminu pracy oraz dokumentacji pracowniczej
  • analiza potrzeb szkoleniowych, opracowanie i wdrożenie programów szkoleń, ścieżek pracowniczych, rozwój talentów, budowanie zastępowalności na stanowiskach i kultury dzielenia się wiedzą
  • przegląd i modyfikacja systemów motywacyjnych: zasady wynagradzania, siatka płac, systemy premiowe
  • zarządzanie strukturą zatrudnienia, planowanie zatrudnienia, analiza podstawowych wskaźników HR
  • inicjowanie działań Employer Branding dopasowanych do lokalnych potrzeb
  • zarządzanie procesami EB od pomysłu, przez wdrożenie po analizę efektów
  • zarządzanie zespołem działu HR (3 osoby)
  • współtworzenie i zarządzanie budżetem działu HR
Oczekiwania:
  • ugruntowane doświadczenie w obszarze HR („miękki i twardy”)
  • doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów HR-owych
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność samodzielnego opracowania i wdrożenia polityki personalnej
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • rozumienie procesów biznesowych, wielopłaszczyznowego działania i lokalnych rynków pracy
  • dojrzała postawa życiowa i zawodowa, osoba zahartowana przez doświadczenie
  • duże zdolności interpersonalne, jasna komunikacja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B (czynne), gotowość do regularnych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • stałą pracę w firmie będącej w procesie rozwoju
  • autonomię i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • umowę o pracę, pełen etat (7:00/8:00 – 15:00/16:00)
  • odpowiedni do stanowiska poziom wynagrodzenia
  • narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy
  • benefity: roczna premia świąteczna, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH34/21PP w tytule e-maila.