kandydatów

Etat Spedytor Morski

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Logwin Poland istnieje w Polsce od 2003 roku, ale historia Grupy Logwin, której jesteśmy częścią, sięga aż 1877 roku. To właśnie globalne doświadczenie daje nam solidne podstawy do realizacji obsługi logistycznej na najwyższym poziomie. Sieć własnych biur,obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor Morski
Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie TSL
  • Rozwój zawodowy w zespole specjalistów
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport oraz dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.

Obowiązki:

  • Realizacja procesu operacyjnego dla wysyłek morskich i lotniczych,
  • Codzienne, bezpośrednie utrzymywanie relacji z kontrahentami,
  • Sporządzanie dokumentacji wysyłkowej zgodnej ze standardowymi procedurami operacyjnymi,
  • Wprowadzanie danych do systemów operacyjnych,
  • Bieżący monitoring i kontrola kosztów transportowych,
  • Bezpośrednia współpraca z oddziałami firmy na całym świecie.

Oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (lub w spedycji drogowej, intermodalnej zajmującej się obsługą kontenerów morskich)
  • Znajomość rynku transportowego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i efektywnego działania w dynamicznym środowisku,
  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy.