kandydatów

Etat Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Inside Sales)

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Benefity
  • Dofinansowania zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Owocowe poniedziałki
  • Preferencyjne pożyczki
  • Brak dress code’u
  • Kawa/herbata
  • Parking dla pracowników
  • Bony na święta
  • Dofinansowanie do wypoczynku Twojego i dzieci
  • Program rekomendacji pracowników

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów

i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu w Poznaniu i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Inside Sales)
Miejsce pracy: Poznań
Na co możesz liczyć z naszej strony?
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia z zakresu spedycji oraz sprzedaży
  • Wsparcie doświadczonego handlowca, z którym będziesz pracować w duecie
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Budżet na podnoszenie kompetencji językowych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, min. pożyczki na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne itp.
  • Brak dress code
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Bezpośredni kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem usług spedycji morsko-lotniczej i budowanie relacji
  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży we wszystkich procesach
  • Wsparcie obsługi obecnych klientów firmy z regionu
  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM
  • Wsparcie akcji marketingowo-sprzedażowych