kandydatów

Etat Kierowca kat. C+E Hakowiec HDS

Firma: SCAFORM Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

SCAFORM Specjaliści od rusztowań #1

SCAFORM #1 – z główną siedzibą w Poznaniu – jest zawsze do Pańskiej dyspozycji. Przyjmujemy nowe zlecenia na terenie całego kraju oraz w sytuacji, gdy rozpoczęta już budowa wymaga specyficznego rozwiązania.

Kierowca kat. C+E Hakowiec HDS
Miejsce pracy: Poznań
OBOWIĄZKI:
  • Dostawa rusztowań budowlanych na terenie Wielkopolski oraz Berlin.
  • Obsługa samochód ciężarowy Hakowiec z przyczepą i HDS-em.
  • Załadunek - Rozładunek platform hakowych dla transportu towarów rusztowań budowlanych.
  • Praca Magazynowa.
WYMAGANIA:
  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie Kierowca kat. C.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C+E.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji.
  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje.
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy.