kandydatów

Etat Główny Księgowy / Główna Księgowa

Firma: SCAFORM Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ciągle zwiększamy nasz zespół o kolejnych specjalistów, aby wspólnie realizować większe i ciekawsze projekty i stać się największą w Polsce firmą specjalizującą się w rusztowaniach.

SUKCES MA WIELE TWARZY. BĄDŹ JEDNĄ Z NICH W FIRMIE SCAFORM

Poszukujemy młodych, ambitnych pracowników, ale doceniamy również osoby z doświadczeniem. Wciąż szukamy osób niebojących się wyzwań, zaangażowanych, które pomogą nam utrzymać wysokie tempo rozwoju.

Główny Księgowy / Główna Księgowa
Miejsce pracy: Poznań
OBOWIĄZKI:
  • samodzielne prowadzenie księgowości, w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa: podatkowego, ustawy o rachunkowości, kodeksu spółek handlowych, zakładowego planu kont,
  • sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT oraz sprawozdań do GUS,
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych według standardów polskiej ustawy o rachunkowości,
  • sporządzanie zestawień na potrzeby zarządu,
  • opcjonalnie zarządzanie podległym zespołem.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej lub głównej księgowej,
  • konieczna znajomość przynajmniej jednego z systemów księgowych: Rewizor GT, Optima, Graffiti.
  • doświadczenie i umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych,
  • doświadczenie w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i biegłymi rewidentami,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • stabilną i satysfakcjonującą pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze, w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,
  • wsparcie ze strony doświadczonej kadry,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego, posiadanej wiedzy i zaangażowania w pracę,