kandydatów

Etat Dyrektor Oddziału

Firma: DGP Dozorbud miejsce pracy: Poznań

DGP Dozorbud Grupa Polska
lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Oddziału
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: DGP/01/08/2021
Opis stanowiska:

W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizowanie i monitorowanie działalności oddziału w zakresie  świadczenia usług porządkowych  w sposób zapewniający terminową, efektywną realizację zadań oraz wysoką jakość obsługi klientów.

Dyrektor Oddziału odpowiada za działalność operacyjną oraz wszystkie pozostałe  aspekty związane z funkcjonowaniem spółki na rynku. W szczególności za nadzór, kontrolę kosztów operacyjnych i koordynację procesu wdrożenia nowych kontraktów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • wyższe wykształcenie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (kierowniczym) w branży usług czystościowo- porządkowych - min. 2 lata,
  • doświadczenie w zarządzaniu kontraktami z zakresu zamówień publicznych,
  • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi klienta w tym wdrożenia nowych kontraktów,
  • optymalne zarządzanie kosztami,
  • umiejętność delegowania zadań, motywowania pracowników oraz ich rozwoju,
  • wysoka kultura osobista, samodzielność i zaangażowanie,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność i otwartość na konieczność odbywania podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy do korzystania w celach służbowo-prywatnych oraz telefon i laptop)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu Multisport.