kandydatów

Etat Pracownik Działu Marketingu

Firma: CAD Projekt K&A Sp. J. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5270324, z dnia 2021-07-29

CAD Projekt K&A, lider w polskiej branży komputerowego wspomagania projektowania wnętrz, poszukuje entuzjasty designu i marketingu.

Naszą organizację tworzy ok 60 osób, które cenią sobie kontakt bezpośredni, wymianę doświadczeń i przyjacielską atmosferę. Siedziba firmy znajduje się na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Bliskość terenów zielonych, świeże powietrze i cisza za oknem z pewnością wpływają na naszą kreatywność i otwartość umysłów.

Pracownik Działu Marketingu

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Wsparcie działań z zakresu komunikacji zewnętrznej, w tym tworzenie materiałów i redagowanie treści (internet, www, kampanie e-mail marketingowe, social media, media branżowe)
  • Tworzenie raportów z danymi statystycznymi na podstawie Google Analytics i wewnętrznych narzędzi
  • Tworzenie prezentacji, raportów, materiałów graficznych
  • Tworzenie zestawień informacji (monitoring mediów i konkurencji, research branżowy)
  • Udział w organizacji eventów/targów
  • Przygotowywanie i realizacja kampanii medialnych
  • Przygotowanie i wdrażanie kampanii PR oraz planów marketingowych przy współpracy z Marketing&PR Managerem

Wymagania

  • Zainteresowanie marketingiem&designem
  • Zdolności copywriterskie
  • Samodzielność i kreatywność
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym
  • Gotowość do wyjazdów na targi, konferencje (ok. 5 wyjazdów w roku)
  • Podstawowa znajomość programów graficznych oraz oprogramowania do tworzenia video (nie jest to warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość programów do e-mail marketingu (GetResponse, Fresh mail lub pokrewne)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Otwartość na Twoje pomysły i ich realizację
  • Szkolenie z programów do projektowania wnętrz
  • Szkolenia marketingowe