kandydatów

Etat Programista C++

Firma: CAD Projekt K&A Sp. J. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7779708, z dnia 2022-12-26

CAD Projekt K&A to polska firma, która od 25 lat tworzy oprogramowanie do projektowania wnętrz, poszukuje osoby na stanowisko:

Programista C++

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 11/2014EB2

Opis stanowiska

Może pora coś w życiu zmienić? Pracujesz w domu i czujesz, że chcesz wyjść do ludzi? Albo przytłacza Cię korporacyjna biurokracja? Zapraszamy do nas! Całą organizację tworzy ok 50 osób, które cenią sobie kontakt bezpośredni, wymianę doświadczeń i rodzinną atmosferę.

Siedziba firmy znajduje się na terenie Poznańskiego Parku Naukowo Technologicznego. Może nieco na uboczu, ale bliskość terenów zielonych świeże powietrze i cisza za oknem z pewnością to wynagrodzą.

Oprogramowanie do projektowania, które u nas powstaje, sprzedawane jest na całym świecie. Programowanie w naszym zespole to coś więcej niż aktualizowanie sterownika do mikrofalówki. Wspólnie budujemy program, który jest konkurencją dla światowej czołówki programów do projektowania wnętrz.

Wymagania

  • Dobre posługiwanie się językiem C/C++, OpenGL.
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym komunikację i posługiwanie się dokumentacją techniczną.
  • Znajomość biblioteki stl.
  • Mile widziana znajomość systemu Git.
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C/C++, również niekomercyjne.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pracę w zespole doświadczonych programistów.
  • Realizację ciekawych projektów graficznych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
  • Spokojne miejsce pracy wśród miłych ludzi.
  • Praktykę jogi 2x w tygodniu.