kandydatów

Etat Asystent kierownika

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Poznań

MPiPS - PGP
Asystent kierownika
Miejsce pracy: Poznań
Numer: PSZ-ZOPS/27727959
OBOWIĄZKI:
Pomoc Kierownikowi w dokumentacji, pomoc w tworzeniu ofert, wycen, obliczeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejętność kosztorysowania / liczenia
Uprawnienia: dobra organizacja czasu własnego

Wymagania inne:

Półroczny staż z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP