kandydatów

Etat Asystent ds księgowości / młodszy księgowy

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Poznań

MPiPS - PGP
Asystent ds księgowości / młodszy księgowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: PSZ-ZOPS/27556715
OBOWIĄZKI:
Klasyfikacja kosztów, dekretowanie, przygotowaywanie deklaracji podatkowych, wprowadzanie wyciągów, uzgadnianie rozrachunków. Praca w oparciu o najnowsze narzędzia OCR, CLOUD.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: brak wymagań
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Mile widziani kandydaci min. po maturze (liceum, technikum) oraz po licencjacie.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP