kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu i PR

Firma: CAD Projekt K&A Sp. J. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5098053, z dnia 2021-07-06

CAD Projekt K&A, wiodąca firma w branży komputerowego wspomagania projektowania wnętrz z 27 letnią tradycją, autor programów m.in.: CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie,poszukuje

Specjalisty ds. Marketingu i PR.

Naszą organizację tworzy ok 60 osób, które cenią sobie kontakt bezpośredni, wymianę doświadczeń i przyjacielską atmosferę. Siedziba firmy znajduje się na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Bliskość terenów zielonych, świeże powietrze i cisza za oknem z pewnością wpływają na naszą kreatywność i otwartość umysłów.

Miejsce pracy: Biuro mieści się na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Specjalista ds. Marketingu i PR

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Tworzenie raportów z danymi statystycznymi na podstawie Google Analytics i wewnętrznych narzędzi.
  • Obsługa i aktualizacja stron internetowych (WordPress, Jomla, autorski CMS).
  • Tworzenie prezentacji, raportów, materiałów graficznych.
  • Tworzenie zestawień informacji (monitoring mediów i konkurencji, research branżowy).
  • Udział w organizacji eventów (online i offline) firmowych.
  • Przygotowywanie i realizacja kampanii medialnych.
  • Przygotowanie i wdrażanie kampanii PR oraz planów marketingowych przy współpracy z Marketing&PR Managerem.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. dwa lata) bądź wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Znajomość programów do e-mail marketingu (GetResponse, Fresh mail lub pokrewne).
  • Zainteresowanie marketingiem&designem.
  • Znajomość narzędzi marketingowych, zwłaszcza marketingu internetowego (w tym marketing automation).
  • Zdolności coopywriterskie.
  • Samodzielność i kreatywność.
  • Zdolności analitycznego myślenia (znajomość mechanizmów Google Analytics).
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Podstawowa znajomość programów graficznych oraz oprogramowania do tworzenia video (nie jest to warunek konieczny).
  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym.
  • Gotowość do wyjazdów na targi, konferencje (ok. 5 wyjazdów w roku).

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Otwartość na Twoje pomysły i ich realizację.
  • Szkolenie z programów do projektowania wnętrz.
  • Szkolenia marketingowe.