kandydatów

Etat Młodszy menedżer projektu

Firma: PUBLICAT S.A. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4975326, z dnia 2021-06-21

PUBLICAT S.A.

Wspaniali ludzie, pełni pasji i zaangażowania, tworzący zespół jednej z największych polskich grup wydawniczych, gorąco zapraszają Cię do aplikacji na stanowisko:

Młodszy menedżer projektu

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Przygotowaliśmy dla Ciebie inspirujące wyzwania (wdrożymy Cię w te zadania):
  • asystowanie Menedżerom projektu na etapie oceniania i selekcji propozycji wydawniczych,
  • wsparcie Menedżerów projektu w kreowaniu pomysłów wydawniczych oraz współpraca w zakresie działań marketingowych związanych z ich wprowadzeniem na rynek,
  • analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji,
  • tworzenie i redagowanie tekstów okładkowych oraz marketingowych,
  • zadania administracyjne związane z działalnością wydawniczą (elementy prawa autorskiego, obieg dokumentów, obsługa elektronicznego planu wydawniczego),
  • udział w wybranych wydarzeniach branżowych (targi, prezentacje itp.).

Wymagania

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
  • lubisz książki,
  • interesuje Cię marketing,
  • chcesz pracować w wydawnictwie i na tym etapie poznać wszystkie elementy jego funkcjonowania,
  • studiujesz lub kończysz studia (preferowane kierunki: filologia polska lub obca, edytorstwo, marketing, socjologia),
  • już pracujesz i planujesz zmianę zawodową w swoim życiu,
  • interesuje Cię okres zatrudnienia: na ponad rok.

W tej roli z pewnością przydadzą Ci się:

  • znajomość zasad poprawnej polszczyzny, lekkie pióro,
  • umiejętność ustalania priorytetów w realizacji zadań, terminowość,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Dobre pomysły przychodzą do głowy tylko zadowolonym pracownikom.
Mamy więc dla Ciebie:

  • interesującą i kreatywną pracę pełną wyzwań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • atmosferę kreatywnej możliwość przystąpienia do współpracy i wsparcie merytoryczne
  • ubezpieczenie grupowe