kandydatów

Etat Główny Księgowy / Główna Księgowa

Firma: PUBLICAT S.A. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 4975242, z dnia 2021-06-21

PUBLICAT S.A.

Wydawnictwo działające w formie spółki akcyjnej, zatrudni osobę z min. 10-letnim doświadczeniem zawodowym, na stanowisko:

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • prowadzenie 6-osobowego zespołu w zakresie księgowo-kadrowym oraz finansów spółki

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / pełen etat
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego