kandydatów

Etat Pracownik w dziale księgowym

Firma: Verhoeven Logistics Poland miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie numer: 4854783, z dnia 2021-06-15

Firma transportowa Verhoeven Logistics Poland z prawie 100 letnią tradycją oraz

niespełna 30 letnim doświadczeniem z Polsce

poszukuje do swojego oddziału w Tarnowie Podgórnym pracownika na stanowisko

Pracownik w dziale księgowym

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • ścisła współpraca z działem księgowym i z podmiotami z grupy kapitałowej
  • rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej
  • rozliczanie dokumentów zakupowych
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • obsługa bieżącej dokumentacji firmowej
  • opieka nad poprawnością danych w systemie oraz poprawnością dokumentów
  • rozliczanie i raportowanie delegacji pracowników
  • przygotowanie dziennych raportów sprzedaży
  • praca w godzinach 8.30 do 17.00 (w tym przerwa 0,5 h płatna)

Wymagania

  • min roczne doświadczenia w pracy biurowej z dokumentacją zakupową oraz sprzedażową
  • znajomość pakietu Microsoft Office - w szczególności Excel
  • samodzielności w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów
  • dokładności, rzetelności, terminowości i odpowiedzialności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym - warunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w doświadczonym zespole
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • pakiet socjalny: dopłaty świąteczne, dopłaty do wypoczynku, dopłaty do karty Multisport
  • dodatek stażowy za każdy przepracowany rok pracy
  • ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną na preferencyjnych warunkach