kandydatów

Etat Pracownik Działu Obsługi Klienta

Firma: Verhoeven Logistics Poland miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie numer: 6348348, z dnia 2022-01-12

Firma transportowa Verhoeven Logistics Poland

poszukuje do swojego oddziału w Tarnowie Podgórnym chętnych do pracy w:

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • obsługa klientów, przyjmowanie zleceń oraz wprowadzanie ich do systemu TMS
  • aktualizacja zleceń zgodnie z przesłanymi referencjami
  • dbanie o prawidłowe ewidencjonowanie terminów dostaw (booking slots), zgodnie z wytycznymi klientów
  • współpraca z działem planowania w zakresie realizowanych transportów
  • praca stacjonarna, w godzinach 08:30 – 17:00

Wymagania

  • zangażowanie, dokładność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • umiejętność współpracy z klientem, umiejętność współpracy w zespole

  • wykształcenie wyższe lub średnie

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość języka niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • oferujemy pracę stacjonarną na pełen etat
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie z prawie 100 letnią tradycją
  • dofinansowanie do programu multisport
  • możliwość uczestnictwa w grupowym pakiecie zdrowotnym i ubezpieczeniowym
  • dofinansowanie wczasów oraz świadczenia przedświąteczne