kandydatów

Etat Specjalista ds. Serwisu

Firma: Ista Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników.

Obecnie poszukujemy do naszego oddziału w Poznaniu kandydatów/ek na stanowisko:

Specjalista ds. Serwisu
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Organizacja i koordynacja zleceń serwisowych urządzeń pomiarowych
  • Planowanie, monitorowanie i raportowanie realizacji zleceń serwisowych
  • Współpraca z klientami w zakresie realizacji serwisów
  • Nawiązywanie współpracy z podwykonawcami
  • Kompleksowa współpraca z podwykonawcami - od momentu przekazania zlecenia, po rozliczenie
  • Współpraca wewnętrzna z pozostałymi działami firmy - świetna okazja do poznania super ludzi.
  • Inne zadania usprawniające pracę całego zespołu - nauczysz się jak szukać kreatywnych rozwiązań
Wymagania:
  • Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Przydatne będzie jednak doświadczenie w zakresie obsługi Klienta
  • Docenimy umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji oraz negocjacji
  • Świetnie, jeśli potrafisz skutecznie planować oraz ustalać priorytety
  • Pozytywne nastawienie i otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy to cechy, które bardzo lubimy
  • Ważna jest dla nas bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów
  • Przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet szkoleń oraz dofinansowanie sportu i nauki języka obcego