kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Firma: In-Serv Team Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

In-Serv Team Sp. z o. o. jest innowacyjną firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem, oferującą stanowiska pracy odpowiadające różnorodnym specjalizacjom. Przez 8 lat zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie zatrudniania pracowników budowlanych na rynku Niemieckim, dzięki czemu staliśmy się specjalistami w branży. Aktywnie działamy, rekrutując pracowników budowlanych i rzemieślniczych. Dołącz do naszego zespołu i zobacz jak się pracuje w branży rekrutacyjnej z naszą firmą!

Aktualnie poszukujemy specjalistów ds. sprzedaży na rynek niemiecki. Oferta skierowana jest do osób, które posiadają doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i chcą podjąć pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie produkcyjnej.

Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki
Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długofalowej relacji biznesowej, realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • bieżące monitorowanie sytuacji w branży oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
  • aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych,
  • budowanie bazy Klientów w oparciu o moduł CRM,
  • stała współpraca z koordynatorem ds. rekrutacji,
  • reprezentowanie firmy na targach krajowych oraz międzynarodowych wydarzeniach branżowych,
  • możliwe wyjazdy w delegacje zagraniczne.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację - wymóg konieczny,
  • Zdolności sprzedażowe, szczególnie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie oraz w bezpośrednim kontakcie z Klientem,
  • Nastawienie na cel,
  • Chęć wyszukiwania i kontaktowania się z nowymi Klientami,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Chęć rozwoju swojej kariery w sprzedaży i bycia samodzielnym handlowcem,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,
  • Motywacyjny system premiowy,
  • Bonusy pieniężne lub w postaci voucherów hotelowych za realizacje założonych celów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wpływ na rozwój Firmy,
  • Programy szkoleniowe,
  • Pracę w zgranym i młodym zespole,
  • Dofinansowanie do karty Multisport Classic lub Multisport Plus,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-06-2023
Wyświetleń: 74