kandydatów

Etat Quality assurance analyst / analityk ds. jakości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Quality assurance analyst / analityk ds. jakości
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/1887
OBOWIĄZKI:

Śledzenie zgodności z normami jakości projektu/projektów; Identyfikowanie, prowadzenie dokumentacji i informowanie przełożonych o możliwych niezgodnościach jakościowych i ich przyczynach; Proponowanie i stosowanie środków naprawczych; Kontrolowanie, monitorowanie i przeprowadzanie weryfikacji na różnych etapach procesu dostosowywania jakości działań wykonywanych przez pracowników; Ocenianie i identyfikowanie potrzeb szkoleniowych i przekwalifikowania pracowników projektu, przedkładanie przełożonym propozycji przekwalifikowania i sugestii dotyczących ulepszeń;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Zdolność adaptacji do nowych okoliczności, technologii i procedur; Dobre umiejętności komunikacyjne i przywódcze; Umiejętność dostosowania sposobu myślenia i szybkiej zmiany priorytetów w celu dotrzymania terminów; Mile widziane doświadczenie; Mile widziana znajomość języków: arabskiego, francuskiego, angielskiego.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu