kandydatów

Etat Asystentka ds. kadr i płac

Firma: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Poznań

Przedmiotem naszej działalności jest druk offsetowy na arkuszowych maszynach Heidelberg (do formatu B1). Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, począwszy od druku poprzez wykończenie introligatorskie, co-paking oraz ekspedycję gotowego produktu.

Asystentka ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • wsparcie przy naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowaniu listy płac,
  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywanie stosunku pracy,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji ZUS, deklaracji PIT i PFRON,
  • ewidencja i rozliczenie czasu pracy pracowników,
  • monitorowanie terminów badań lekarskich,
  • bieżące wsparcie w pracach Działu Kadr i Płacy oraz Księgowości.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - 1 rok,
  • znajomość programu Symfonia Kadry i Płace (mile widziane),
  • znajomość Płatnika,
  • aktualna wiedza w zakresie przepisów kadrowo-płacowych,
  • umiejętność organizacji pracy wielozadaniowej,
  • komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność, dokładność, dyskrecja.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • wsparcie merytoryczne w bieżącej pracy,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń.