kandydatów

Etat Analityk ds. przedsprzedaży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Analityk ds. przedsprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/1790
OBOWIĄZKI:

Kompleksowe wsparcie przedsprzedażowe dla zespołów Business Development w celu wsparcia pozyskiwania nowych klientów; tworzenie prezentacji offline i online prezentujących wartości, doświadczenie i usługi firmy; koordynacja przygotowywania prezentacji, pokazów, pitchingów, kampanii e-mailowych i propozycji klientów; odpowiadanie na podstawowe i rutynowe zapytania klientów; stosowanie i przestrzeganie mierników jakości, procedur i wytycznych dotyczących promocji i prezentacji produktów i usług organizacji; udzielanie odpowiedzi na funkcjonalne i techniczne elementy zapytań ofertowych/zapytań o zapytania ofertowe; przygotowując i prezentując przekonujące demonstracje przedsprzedażowe; praca w środowisku i projekcie rosyjsko i angielskojęzycznym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość sprzedaży SaaS; umiejętność oceniania możliwości marketingowych i rynków docelowych; znajomość oprogramowania do zarządzania bazami danych relacji z klientami, takiego jak Salesforce i Microsoft Dynamics CRM; wykształcenie ekonomiczne; min. rok doświadczenia na stanowisku analityka lub pokrewnym; umiejętność projektowania i opracowania prezentacji technicznych oraz dokumentacji Proof-of-Concepts (POC); projekowanie materiałów wielokrotnego użytku (demo, broszury itp.) które można dostosować do możliwości klienta; silne umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne (werbalne i pisemne); znajomość całego cyklu sprzedaży

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu