kandydatów

Etat Mechanik utrzymania ruchu

Firma: Electra M&E Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Swarzędz

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Swarzędz
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa i naprawa urządzeń powierzonych przez klienta
  • optymalizacja urządzeń
  • wprowadzanie awarii do systemów utrzymania ruchu
  • analiza awarii mechanicznych
  • stosowanie środków zaradczych dla powstałych problemów
  • czytanie dokumentacji technicznej
  • prowadzenie TPM i tworzenie kart TPM zgodnie z wytycznymi dla obszaru
  • prowadzenie prac przeglądowych i konserwacyjnych urządzeń produkcyjnych
Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość budowy maszyn (rodzaje maszyn i części, hydraulika siłowa, pneumatyka),
  • znajomość układów pneumatyki i hydrauliki,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dobra obsługa komputera,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi i konserwacji dźwigów oraz żurawi, uprawnienia do obsługi wózka widłowego, uprawnienia elektryczne, eksploatacyjne do 1KV.
 To oferujemy:
  • pracę przy ciekawym projekcie (fabryka Volkswagena Poznań oddział Zakład 4 w Swarzędzu)
  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji (szkolenia z kompetencji twardych i miękkich)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • imprezy integracyjne i sportowe
  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych)