kandydatów

Etat Koordynator ds. szkoleń

Firma: Staff Partners miejsce pracy: Poznań

Dla jednego z naszych Klientów - spółki specjalizującej się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno magazynowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. szkoleń
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:

Koordynacja organizacji szkoleń w projekcie wdrożenia systemu HR (zgodnie z założeniami i harmonogramem projektu) w zakresie:

  • koordynacji i udziału w opracowaniu i aktualizowaniu Katalogu szkoleń realizowanych w projekcie;
  • koordynacji i udziału w opracowaniu i aktualizowaniu harmonogramu/grafiku szkoleń realizowanych w projekcie;
  • koordynacji i udziału w wyborze i wdrożeniu trenerów wewnętrznych;
  • nadzoru i monitoringu prawidłowej realizacji usług szkoleniowych oraz przygotowania materiałów szkoleniowych;
  • dbania o optymalne dopasowywanie szkoleń do potrzeb pracowników, rekomendowania rozwiązań i metod;
  • raportowania, oceny realizacji szkoleń;
  • wsparcia działań komunikacyjnych;
  • organizacji szkoleń dla pracowników w tym uzgodnienia programów i terminów szkoleń, logistyka szkoleń, rejestracja danych dot. szkoleń, prowadzenie rozliczeń finansowych organizowanych szkoleń.
Wymagania:
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność prowadzenia spotkań, negocjacje, znajomość rynku szkoleniowego,
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (1-2 w miesiącu),
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność współpracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność.

Atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe w obszarze HR/Organizacja/Administracja
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej,
  • Możliwość pracy w systemie zdalnym,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport,
  • System benefitów pozapłacowych.