kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Plewiska

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Plewiska
Numer: StPr/23/1108
OBOWIĄZKI:
Prace wykończeniowe drobnych detali metalowych i plastikowych takie jak: wiercenie, gwintowanie, szlifowanie itp. Pomoc innym operatorom przy tokarkach i frezarkach. Przygotowanie detali do galwanizerni). Załadunek i rozładunek aut dostawczych. Prace porządkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dobry wzrok
Uprawnienia: prace manualne
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejętność suwmiarki

Wymagania inne:

szybka i zręczna praca. Praca w małej firmie w Plewiskach. Umowa zlecenie i elastyczne godziny pracy w godzinach pracy operatorów tj. między 6-16 (w zależności od zamówień może być uruchomiona druga zmiana 6-14 i 10-18 lub 6-14 i 12-20). Stawka godzinowa wg krajowej stawki minimalnej (do lipca 22,80 zł brutto/godz. od lipca 23,50 zł brutto/godz.).Możliwość stałej współpracy.

Miejsce pracy:

Plewiska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu