kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Malta Trading Sp. z o.o. SK. miejsce pracy: Poznań

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
Ref.No: KMT/052023

Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:

  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa Klienta;
  • Koordynacja procesu sprzedaży;
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt salonu sprzedaży;
  • Realizacja planów i celów sprzedażowych oraz jakościowych;
  • Sporządzanie ofert cenowych oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • Przygotowanie raportów sprzedażowych;
  • Pozyskiwanie i doskonalenie wiedzy produktowej.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w branży wykończenia wnętrz;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • łatwość nawiązywania relacji, otwartość, pozytywna energia;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w elastycznym harmonogramie pracy;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży e-commerce.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet szkoleń;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w zakładzie blisko centrum miasta, tuż przy jeziorze Malta, dogodny dojazd MPK;
  • Pracę w przyjaznym, zgranym, pomocnym zespole w przedziale godzin 8.00-20.00 (dwuzmianowo).