kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. zakupów

Firma: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Poznań

MDM – Druk to firma, która osiąga perfekcyjne rezultaty dzięki pełnej pasji koncentracji na oczekiwaniach Klienta. Właśnie dlatego nasza firma dynamicznie się rozwija. Zaczynaliśmy skromnie w 1996 roku od małego zakładu, który mieścił się w niewielkim pomieszczeniu o powierzchni 20 m2. Dzisiaj dysponujemy powierzchnią 400 razy większą.

Przedmiotem naszej działalności jest druk offsetowy na arkuszowych maszynach Heidelberg (do formatu B1). Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, począwszy od druku poprzez wykończenie introligatorskie, co-paking oraz ekspedycję gotowego produktu.

Młodszy Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Poznań
Wymagamy:
  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet oprogramowania Office),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, sumienność, komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość systemu Sage Symfonia Handel,
  • znajomość rynku surowców dla poligrafii.
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie zapytań o dostępność i cenę surowca,
  • analiza ofert,
  • sporządzanie zamówień i monitorowanie dostaw,
  • monitorowanie stanów magazynowych i rotacji zapasów surowców,
  • analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych dostawców,
  • współpraca z dostawcami,
  • ścisła współpraca z działem technologii oraz działem handlowym,
  • kontrola prawidłowości wystawionych faktur.
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.