kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Urbański Producent Szkła Hartowanego miejsce pracy: Mosina

Urbański - Producent Szkła Hartowanego to firma rodzinna o stabilnej pozycji na rynku, nieprzerwanie działająca od ponad 30 lat. W związku z wieloletnim , dynamicznym rozwojem dociera ze swoimi usługami do wielu klientów na rynkach krajowych i zagranicznych. Z powodu stałego rozszerzania zakresu świadczonych usług poszukujemy osób do aktywnego pozyskiwania klientów pośród firm szklarskich na rynku polskim.

Obecnie poszukujemy:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Mosina

Opis stanowiska:
  • Rozwijanie sprzedaży usług firmy na rynku polskim,
  • Aktywne wyszukiwanie, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami którzy już nam zaufali,
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych,
  • Sporządzanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenia w sprzedaży w terenie,
  • prawo jazdy kategorii B, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielność, odpowiedzialność i sumienność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód),
  • rozwój zawodowy oraz ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku z wykwalifikowaną kadrą.