kandydatów

Etat Kierownik Regionalny Salonów Optycznych

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników!
Dołącz do #TeamMedicoverOptyk! Oferujemy niespotykaną szansę rozwoju. Razem możemy więcej!

Kierownik Regionalny Salonów Optycznych
PRACA ZDALNA

Kim jesteśmy?
  • mamy 16 salonów optycznych w największych miastach w Polsce... i wciąż się rozwijamy,
  • jesteśmy firmą medyczną - to gwarancja najwyższych standardów badań i obsługi,
  • ściśle współpracujemy z lekarzami okulistami i lekarzami innych specjalizacji,
  • nasza oferta to najnowocześniejszy sprzęt, światowe marki opraw, szkieł korekcyjnych i soczewek kontaktowych.
Zakres obowiązków na tym stanowisku:
  • zarządzanie sprzedażą w salonach optycznych Medicover Optyk i Lynx Optique (11 salonów w miastach Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice),
  • realizacja celów biznesowych w oparciu o kluczowe wskaźniki,
  • zarządzanie zespołem Kierowników Salonów (rekrutacja, zarządzanie przez cele, budowanie zaangażowania, mentoring),
  • nadzór nad funkcjonowaniem salonów poprzez cykliczne wizyty,
  • zaangażowanie w otwarcia/zamknięcia/modernizacje podległych salonów,
  • kontrola kosztów realizowanych działań,
  • identyfikowanie ryzyk i wskazywanie możliwych rozwiązań,
  • współpraca z innymi specjalistami w dziale oraz innych działach w organizacji, w tym z Działem Medycznym, Marketingu, Rekrutacji, Inwestycji, Zakupów oraz Finansów.
Nasze oczekiwania:
  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu rozproszoną strukturą,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą,
  • doświadczenie i umiejętność zarządzania różnorodnymi zespołami,
  • podejście procesowe i umiejętność interpretacji danych oraz pracy w wynikami,
  • umiejętności zarządzania zmianą,
  • mile widziana znajomość branży optycznej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Dołączając do nas zyskujesz:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samochód służbowy, laptop, telefon,
  • możliwość pracy zdalnej (ok. 1 w miesiącu praca z Biura Głównego w Warszawie),
  • liczne szkolenia rozwojowe,
  • premia roczna uzależniona od wyników,
  • wsparcie całego zespołu w zdobyciu wiedzy z branży optycznej,
  • realny wpływ na dynamicznie rozwijającą się firmę,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny oraz dostęp do Klubów Fitness w ramach abonamentu,
  • możliwość skorzystania z pakietu Medicover Stomatologia,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover)
  • grupowe ubezpieczenie NNW i inne.