kandydatów

Etat Inspektor weterynaryjny

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu
Wielkopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor weterynaryjny
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 118884

Warunki pracy

- Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe

- Zagrożenie korupcją

- Praca w terenie

- Permanentna obsługa klientów zewnętrznych (np. obywatele, przedsiębiorstwa) lub przeprowadzenie kontroli w innych urzędach

- Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie

- Budynek posiada podjazd dla osób z niepełnosprawnością (na wózkach inwalidzkich),

- Budynek posiada dostosowaną toaletę dla osób z niepełnosprawnością

Zakres zadań

  • Przeprowadzanie kontroli powiatowych lekarzy weterynarii woj. wielkopolskiego
  • Analizowanie, weryfikowanie i przetwarzanie danych uzyskanych z powiatowych inspektoratów weterynarii
  • Przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych
  • Bieżące analizowanie wyników badań laboratoryjnych
  • Przygotowywanie sprawozdań, sporządzanie propozycji pism, wystąpień i pozostałej korespondencji
  • Analizowanie i weryfikowanie danych uzyskanych z powiatowych inspektoratów weterynarii woj. wielkopolskiego (RASFF)
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń oraz narad z zakresu powierzonych obowiązków

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii (dot. aplikacji lekarzy weterynarii)
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa z zakresu bezpieczeństwa żywności oraz postępowania administracyjnego
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Office (Word, Excel, Power Point), programów pocztowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Prawo jazdy kat. B