kandydatów

Etat Starszy anlityk ds. serwisów informatycznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Starszy anlityk ds. serwisów informatycznych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/1033
OBOWIĄZKI:

a)utrzymanie, wsparcie, rozwój i administrowanie w zakresie następujących technologii: - Microsoft Active Directory/Azure AD/ Identity management - Microsoft Exchange 2010 on premise/Exchange on-line - PKI/CA, GPOs, Login Scripts, DNS, PowerShell scripts - Enterprise Device Management/zarządzanie urządzaniami i mobilnymi (Intune) - zarządzanie i utrzymanie narzędzi komunikacyjnych (Skype/Teams) - Share Point on-line (zarządzanie, rozwiązywanie problemów, itp.) - administracja O365 we wszystkich aspektach i aplikacjach b) Tworzenie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi dla użytkowników w celu przekazania zadań i obowiązków do niższych szczebli organizacji (gdzie dotyczy) oraz utrzymania wysokiej jakości, aktualnej dokumentacji i rozwiązań

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

umiejętność administrowania Microsoft M365 potwierdzona certyfikatem, doświadczenie ze skryptami PowerShell, doświadczenie w zarządzaniu relacjami pomiędzy produktami i usługami Microsoft; duża świadomość i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, zdolność do planowania i efektywnej organizacji pracy własnej; mile widziana punktualność, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 660 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu