kandydatów

Etat Referent

Firma: Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 118287

Warunki pracy

Praca biurowa w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Poznaniu. Praca biurowa z wykorzystaniem zestawu komputerowego wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz innym sprzętem biurowym. Miejsce pracy zlokalizowane w budynku przy ul. Szwajcarskiej 5 w Poznaniu, na II piętrze bez dostępu do windy osobowej. Wejście możliwe klatką schodową o szerokości 160 cm po schodach z poręczami. W budynku pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Praca na stanowisku wiąże się z codzienną obsługą komputera powyżej 4 godzin dziennie.

Zakres zadań

  • Prowadzi platformę usług elektronicznych i inne rejestry spraw prowadzonych przez wieloosobowe stanowisko inspektora ds.nadzoru nad aptekami i obrotem pozaaptecznym.
  • Obsługuje zintegrowany system monitorowania obrotu produktami leczniczymi (ZSMOPL).
  • Prowadzi ewidencję czasu pracy.
  • Realizuje zadania zgodnie z obowiązującym regulaminem zamówień publicznych.
  • Prowadzi rejestr zawartych umów cywilnoprawnych.
  • Przygotowuje dokumenty do archiwizacji.
  • Obsługuje sekretariat Wojewódzkiego Inspektortu Farmaceutycznego w Poznaniu.
  • Zastępuje w razie nieobecności pracowników na wieloosobowym stanowisku ds.biurowo-administracyjnych i rejestrowych, w zakresie powierzonych im obowiązków.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe lub licencjat
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy biurowej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność interpretacji aktów prawnych w zakresie instrukcji kancelaryjnej i zamówien publicznych.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word,Excel,Internet) i urządzeń biurowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe