Etat Spedytor Międzynarodowy w Dziale Transportu Specjalistycznego (ponadgabarytowego)

Firma: ASSTRA POLSKA Sp. Z O.O. miejsce pracy: Poznań

AsstrA od ponad 25 lat jest wiarygodnym partnerem na rynku usług logistycznych i transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące realizację przesyłek międzynarodowych różnymi środkami transportu, organizację importu i eksportu, konsolidację, odprawy celne oraz ubezpieczenia ładunków. AsstrA dziś jest międzynarodowym holdingiem działającym na rynku usług logistycznych. Łączna liczba pracowników - ponad 1000 osób. AsstrA jest obecna w 22 krajach Europy, WNP, Azji i Stanach Zjednoczonych

Spedytor Międzynarodowy w Dziale Transportu Specjalistycznego (ponadgabarytowego)

Location: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Planowanie oraz kontrola realizacji transportów w ramach obsługi zleceń krajowych i międzynarodowych;
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw;
  • Raportowanie wskaźników transportowych;
  • Współpraca z przewoźnikami, klientami oraz pracownikami firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego (min 1 rok)
  • Zdolności analityczne i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
  • Wiedza na temat prawa transportowego jest mile widziana
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Multisport
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Wsparcie mentora podczas okresu próbnego
  • Imprezy integracyjne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-03-2023
Wyświetleń: 84