kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi konsumenta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista ds. obsługi konsumenta
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/0953
OBOWIĄZKI:

Praca biurowa w dziale obsługi konsumenta, kontakt mailowy i telefoniczny z konsumentem w języku francuskim.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. obsługi konsumenta, bardzo dobra znajomość systemów SAP, SALESFORCE. Pracodawca nie wymaga posiadania certyfikatu SAP, SALESFORCE. Nie jest wymagany certyfikat potwierdzający znajomość języka francuskiego.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 do 5 756,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu