kandydatów

Etat Analityk podatkowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Analityk podatkowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/0921
OBOWIĄZKI:

Ocena i wdrażanie zmian w przepisach podatkowych. Wspieranie zmian decyzji biznesowych i handlowych. Usprawnianie funkcjonowania firmowych umów outsourcingowych dotyczących zgodności z przepisami podatkowymi. Usprawnianie i standaryzacja procesów podatkowych. Wspieranie transformacji systemu ERP i innych technologii. Prowadzenie i wspieranie działań: projektowych, od przypadków biznesowych, zaangażowania i oceny, planowania projektu, projektowania, wdrażania, testowania, szkoleń, dokumentacji, zarządzania ryzykiem. Przygotowanie i prowadzenie szkoleń w zakresie technologii i procesów dla Tax i innych grup, na których opiera się podatek, takich jak kontroler finansowy funkcji P2P.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe o kierunku zarządzanie specjalność finanse (magister lub licencjat), minimum 3 lata doświadczenia w pracy w finansach, audycie, kontrolingu; znajomość Excel Mastery Course, To Excel to Power BICourse, Microsoft Power BI Desktop to Business Inteligence

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu