kandydatów

Etat Lider zespołu ds. inżynierii oprogramowania

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Lider zespołu ds. inżynierii oprogramowania
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/0700
OBOWIĄZKI:

kierowanie zespołem przy wykorzystaniu metodologii Scrum; dostarcza asysty technicznej dla pozostałych członków zespołu, którym wyznacza cele i zadania; zarządza komunikacją z Klientem; dba o zgodność założeń projektu z dostarczanym produktem oraz o jego zgodność z wymaganiami klienta; Praca w środowisku angielskojęzycznym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętność realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu. Umiejętność pracy w środowisku Agile. Wiedza oraz praktyczne doświadczenie w zakresie kodowania; doskonała znajomość oraz doświadczenie z zakresu programowania NC, tworzenia modeli UML. Min.1 rok doświadczenia w dziedzinie inżynierii oprogramowania, doświadczenie z produktami Oracle. Zdolność do zarządzania różnorodnymi potrzebami klientów. Zdolności przywódcze – kierowanie zespołem, szkolenie i nadzorowaniem pozostałych członków zespołu, coaching, mentoring. Obycie z metodą zarządzania projektem związaną z przepływem dokumentacji projektowej, monitoring i kontrola etapów.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 24 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu