kandydatów

Etat Recepcjonistka Serwisu

Firma: Pieluszyńska Sp. z o.o. miejsce pracy: Suchy Las

Recepcjonistka Serwisu
Miejsce pracy: Suchy Las
Nr ref.: 2023/03/Rec
Opis stanowiska:
  • ścisła współpraca z Recepcją Salonu Sprzedaży oraz innymi działami w firmie,
  • osobista i telefoniczna obsługa klientów firmy - przywitanie, rozpoznanie potrzeb, odpowiednie pokierowanie,
  • obsługa centrali telefonicznej oraz leadów elektronicznych,
  • przygotowanie napojów dla klientów w poczekalni, obsługa spotkań firmowych,
  • dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • bieżące prace administracyjne i inne zlecone przez Zarząd.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne (kultura języka, dobra dykcja, umiejętność szybkiego i trafnego rozpoznania potrzeb rozmówcy)
  • dokładność, sumienność, samodzielność, dynamika w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B – czynne,
  • dobra znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel, Power Poin),
  • umiejętności ustalania priorytetów i pracy pod presją.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w ciekawym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi.