kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 8067606, z dnia 2023-03-13

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi

poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze

Inspektor
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 44/2023

wymiar etatu: 1

wykształcenie: wyższe

Zakres obowiązków:
  • promocja żywności wysokiej jakości poprzez organizację i uczestnictwo w targach i wystawach rolnych, żywnościowych, rolnictwa ekologicznego itp. w kraju i zagranicą
  • współorganizacja Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku, konkursu agroturystycznego oraz innych konkursów realizowanych przez Oddział promujących rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze
  • inicjowanie działań związanych z rozwojem przetwórstwa ekologicznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych
  • wspieranie przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, w tym dywersyfikacji zatrudnienia i rozwoju usług, drobnej wytwórczości, turystyki wiejskiej, eko i agroturystyki (konferencje, szkolenia, wydawnictwa, organizacja i uczestnictwo w targach)
  • administrowanie stron internetowych obsługiwanych przez Oddział ds. Promocji Rolnictwa, Żywności i Turystyki Wiejskiej
Wymagania niezbędne:
  • 3-letni staż pracy
  • ogólna znajomość Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego
  • znajomość zagadnień związanych z aktualną sytuacją obszarów wiejskich w województwie
  • znajomość „Programu Promocji Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski i Żywności Wysokiej Jakości na lata 2021-2030”
  • znajomość „Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego do 2030r. WIELKOPOLSKA 2030” w zakresie problematyki obszarów wiejskich
  • znajomość ustawy o samorządzie województwa, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów dotyczących działań na danym stanowisku pracy
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • dobra organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • współpraca, umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
Wymagania dodatkowe:
  • język angielski – poziom komunikatywny
  • inicjatywa, kreatywność

Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Nowoczesny budynek klasy A przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Praca przy komputerze, wyjazdami służbowymi (krajowymi i zagranicznymi)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny