kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 8067357, z dnia 2023-03-13

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich

Oddział Wdrażania i Umów

poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze

Inspektor
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 42/2023

wymiar etatu: 1 (zatrudnienie na czas określony do 31.12.2025 r. z możliwością przedłużenia)

wykształcenie: wyższe

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zadań związanych z oceną wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, sporządzanie umów o przyznaniu pomocy
  • informowanie wnioskodawców o możliwościach uzyskania wsparcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Wymagania niezbędne:
  • 3 letni staż pracy
  • znajomość przepisów prawnych oraz wytycznych dotyczących Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
  • znajomość roli i kompetencji samorządów województw w zakresie wdrażania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
  • zagadnień z zakresu prawa budowlanego, o stowarzyszeniach, administracji samorządowej oraz rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczności
  • znajomość pakietu MS Office
Wymagania dodatkowe:
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Nowoczesny budynek klasy A przystosowany dla osób z niepełnosprawnością. Stanowisko związane z pracą przy komputerze, wymagające dokładności.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny