kandydatów

Etat Specjalista Kadr i Płac

Firma: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Specjalista Kadr i Płac
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie spraw pracowniczych wybranej grupy pracowniczej,
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia pracowników, umów o pracę, aneksów, porozumień oraz świadectw pracy,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • naliczanie wynagrodzeń (pracownicy etatowi + umowy cywilnoprawne) oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu pracowników RP-7,
  • współpraca z właściwymi instytucjami zewnętrznymi,  również na udostępnionych przez nie platformach internetowych (ZUS, US, PUP, PIP, UM, Urząd Pracy, GUS, Urząd Marszałkowski, Ministerstwo Zdrowia, Wielkopolskie Centrum Zdrowia Publicznego).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym, samodzielnym stanowisku – mile widziane w jednostkach służby zdrowia,
  • znajomość przepisów prawa pracy, przepisów ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz przepisów i zasad dotyczących rozliczania czasu pracy,
  • umiejętność prowadzenia pełnej dokumentacji pracowniczej,
  • umiejętność naliczania i rozliczania wynagrodzeń,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana MS Excel oraz znajomość programu Płatnik
  • zaawansowane zdolności analityczne, myślenie systemowe oraz precyzyjna komunikacja,
  • umiejętność pracy pod presja czasu oraz obowiązkowość i odpowiedzialność.
  • znajomość programu kadrowo-płacowego klasy ERP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy ,
  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach,
  • dzienny wymiar czasu pracy 7:35 godz.,
  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym,
  • bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych, dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu (60-355), ul. Przybyszewskiego 49, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych - w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, oraz że zgoda została wyrażona dobrowolnie. Oświadczam, że przed wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, zostałam/em poinformowana/ny (za pośrednictwem strony www.skhs.pl), że mogę w dowolnym momencie wycofać powyższą zgodę poprzez poinformowanie o tym administratora w formie pisemnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rekrutacja@skpp.edu.pl lub rekrutacja@spsk2.pl