kandydatów

Etat Elektryk warsztatowy

Firma: PERN S.A. miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Elektryk warsztatowy
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Nr ref.: 208/2022

PERN jest liderem logistyki naftowej i paliwowej w Polsce, zarządza strategiczną infrastrukturą energetyczną. Spółka gwarantuje bezpieczeństwo naszego kraju, a tym samym także Unii Europejskiej, w zakresie dostaw ropy naftowej do największych producentów paliw w Polsce oraz w Niemczech.

Główne zadania:
  • zapewnienie prawidłowego działania oraz sprawnej obsługi maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,
  • usuwanie nieprawidłowości i usterek,
  • rejestrowanie i regulacja parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznej,
  • wykonywanie przeglądów, pomiarów i prac konserwacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz sporządzanie protokołów z wykonywanych czynności.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryczny, elektrotechniczny, elektroniczny,
  • doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • świadectwo kwalifikacyjne E grupa I pkt 2, 3, 4, 7, 9, 10, mile widziana grupa II pkt 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10,
  • znajomość budowy, obsługi i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych,
  • ogólna wiedza w zakresie eksploatacji rozdzielni elektrycznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • MS Office na poziomie średniozaawansowanym będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • system pracy równoważny.
  • Dodatkowy dzień wolny na profilaktykę
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Szkolenia
  • Kartę multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Integracja
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Brak okresu próbnego – pierwsza umowa na rok
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 60-letnią tradycją
  • Konkursy pracownicze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-02-2023
Wyświetleń: 82