kandydatów

Etat Główny Administrator

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7987005, z dnia 2023-02-15

Ogłoszenie nr 28/2023

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Departament Administracyjny

poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze

Główny Administrator
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 28/2023

wymiar etatu: 1

wykształcenie: wyższe

preferowane kierunki: informatyka

Zakres obowiązków:

  • administrowanie domeną Active Directory
  • administrowanie systemem poczty Exchange
  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń sieci komputerowej, administrowanie węzłami oraz wykonywanie czynności związanych z usuwaniem awarii
  • koordynowanie prac związanych z wdrażaniem usług sieciowych oraz zabezpieczeń sieci komputerowej
  • prowadzenie dokumentacji związanej z siecią komputerową, urządzeniami aktywnymi, serwerami, usługami i oprogramowaniem serwerowym oraz bieżąca aktualizacja
  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa, tworzenie archiwów systemów, aplikacji, baz danych oraz odtwarzanie danych archiwalnych
  • przeprowadzanie okresowych testów poprawności odtwarzania danych z kopii bezpieczeństwa (backup-u)

 Wymagania niezbędne:

  • min. 4 letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość na poziomie administratora rozwiązań firmy Microsoft w obszarach Active Directory oraz Exchange
  • znajomość na poziomie podstawowym rozwiązań firmy Cisco w obszarze switchy
  • znajomość na poziomie podstawowym rozwiązań firmy Fortinet w obszarze firewalli
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość oprogramowania PowerShell

Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Nowoczesny budynek klasy A przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Stanowisko związane z pracą przy komputerze.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny