kandydatów

Etat Główny Specjalista

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7986378, z dnia 2023-02-15

Ogłoszenie nr 27/2023

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Biuro Geodety Województwa

poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze

Główny Specjalista
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 27/2023

wymiar etatu: 1

wykształcenie: wyższe o profilu geodezyjnym, informatycznym, geoinformatycznym lub pokrewne do informatycznego, lub o profilu administracja.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację zadań dotyczących Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Wielkopolskiego (SIPWW), tj.:

  • wdrażanie SIPWW: wykonywanie zadań przy realizacji projektu SIPWW, w tym współdziałanie z wykonawcami projektu podczas prac wdrożeniowych i odbiorach
  • funkcjonowanie, utrzymanie, rozwój infrastruktury informacji przestrzennej
  • dbanie o rozwój Geoportalu, zgodnie z oczekiwaniami użytkowników i postępem technicznym, w tym testowanie, wdrażanie i integracja produktów/danych/usług SIPWW

Wymagania niezbędne:

  • min. 4 letni staż pracy
  • znajomość zagadnień dotyczących Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych
  • umiejętność analitycznego myślenia, diagnozowania i rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji
  • samodzielność, zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość systemów GIS
  • doświadczenie w pracy z Geoportalem, aplikacjami, serwerami danych przestrzennych, środowiskiem bazodanowym, szyną usług, oprogramowaniem zarządzającym, zarządzaniu systemami operacyjnymi, w tworzeniu, udostępnianiu, konfigurowaniu, monitorowaniu usług danych przestrzennych, ochroną danych osobowych
  • znajomość ustawy o infrastrukturze informacji przestrzennej
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych
  • determinacja do rozwoju i poszerzania kompetencji w obszarze geoinformatyki
  • zdolność przestrzennego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodyscyplina, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Siedziba Biura Geodety Województwa przy ulicy Kościuszki 95 w Poznaniu. Stanowisko związane z pracą przy komputerze.

Budynek bez windy, klatka schodowa do półpiętra wyposażona jest w platformę schodową dla osób jeżdżących na wózku.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny