kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7983495, z dnia 2023-02-14

Ogłoszenie nr 25/2023

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich

Oddział Płatności

poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze

Inspektor
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 25/2023

wymiar etatu: 1 (zatrudnienie na czas określony do 31.12.2025 r. z możliwością przedłużenia)

wykształcenie: wyższe

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań związanych z prawidłową realizacją wniosków o płatność w ramach działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
  • informowanie potencjalnych beneficjentów o zasadach i trybie naboru wniosków o płatność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
  • rozpatrywanie stwierdzonych nieprawidłowości
  • prowadzenie szkoleń dla potencjalnych wnioskodawców

Wymagania niezbędne:

  • 3 letni staż pracy
  • znajomość przepisów prawnych oraz wytycznych dotyczących Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa: rachunkowości, finansów publicznych, Kpa
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej w tym administracji samorządowej
  • znajomość pakietu MS Office

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Nowoczesny budynek klasy A przystosowany dla osób z niepełnosprawnością. Stanowisko związane z pracą przy komputerze, wymagające dokładności.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny