kandydatów

Etat Podinspektor

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7966122, z dnia 2023-02-08

Ogłoszenie nr 24/2023

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Departament Korzystania i Informacji o Środowisku

poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze

Podinspektor
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 24/2023

wymiar etatu: 1

wykształcenie: wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, administracja, ochrona środowiska i pokrewne

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw związanych z organizacją i przeprowadzaniem konkursów i olimpiad ekologicznych oraz szkoleń i konferencji krajowych i zagranicznych
  • współudział w opracowywaniu „Programu współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” oraz realizacja wynikających z niego zadań leżących w zakresie działań Departamentu, w tym opracowywania rocznych sprawozdań oraz kontroli prawidłowości wykorzystania środków
  • realizacja zadań z zakresu udzielania pomocy finansowej z budżetu województwa- dotacji celowych dla jednostek samorządu terytorialnego, w tym jej rozliczenia i kontroli prawidłowości wykorzystania dotacji
  • wydawanie opinii w zakresie osiągnięcia efektu ekologicznego
  • udział w opiniowaniu i opracowywaniu planów, programów i strategii w zakresie zadań realizowanych w Departamencie

Wymagania niezbędne:

  • znajomość ustaw i przepisów z zakresu ochrony środowiska, Prawa zamówień publicznych, ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, ustawy o samorządzie województwa, ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, Kodeksu postępowania administracyjnego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy z dokumentami finansowo-księgowymi
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność tworzenia zestawień, analiz i wykresów

Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Nowoczesny budynek klasy A przystosowany dla osób z niepełnosprawnością. Stanowisko związane wyjazdami służbowymi na terenie województwa wielkopolskiego, z pracą przy komputerze wymagające skupienia i dokładności.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny.