kandydatów

Etat Specjalista ds. ofertowania

Firma: ZRUG Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

ZRUG Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu oferująca kompleksową realizację inwestycji w obszarach takich jak gaz ziemny, ropa naftowa, paliwa, instalacje przemysłowe, ciepłownictwo oraz ochrona środowiska w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Przygotowanie wyceny ofertowej
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Opracowanie przedmiarów oraz samodzielna wycena robót budowlanych
  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze ( przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych, negocjowanie cen, wybór najkorzystniejszej oferty )
  • Utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami i dostawcami oraz prowadzenie baz danych z cenami
  • Wyjazdy terenowe w celu przeprowadzenia wizji lokalnej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne ( Inżynieria Środowiska i kierunki pokrewne)
  • Pożądane doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku (branża obiektów liniowych i technologicznych )
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość MS Project, AutoCAD, programów kosztorysowych
  • Umiejętność pracy w zespole, proaktywna postawa, sumienność i dokładność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Kulturę organizacyjną oparta na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu
Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, prowadzonego przez „ZRUG” Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”Informujemy, że podanie danych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji jest dobrowolne jednak niezbędne do uczestnictwa w nim.

1. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest ZRUG Sp. z o.o. przy ul. Kościuszki 76/3, 61-892 Poznań
2. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, usunięcia. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo co cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody może nastąpić poprzez wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres rekrutacja@zrug.pl
4. Dane osobowe nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.
5. Informujemy, że aplikacji nie odsyłamy i kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.