kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Szamotuły

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Konserwator
Miejsce pracy: Szamotuły
Numer: StPr/23/0076
OBOWIĄZKI:
- otwieranie szkoły, porządkowanie boiska szkolnego, troska oład iporządek na terenie przynależnym do szkoły, naprawa sprzętu znajdującego się na terenie szkoły, dokonywanie zakupów, dostarczanie pism urzędowych, kontrola instalacji elektrycznej,, odśnieżanie itd.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Szamotuły

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach