kandydatów

Etat Grafik kreatywny

Firma: Termedia Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7920249, z dnia 2023-01-24

Wydawnictwo medyczne poszukuje pracownika na stanowisko:

Grafik kreatywny

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • projektowanie key visual, materiałów promocyjnych i grafik produktowych
  • projektowanie lub modyfikacje materiałów do druku i internetu
  • dbanie o spójność materiałów graficznych produktu
  • współpraca z innymi działami w firmie (np.: dział wykonawczy, dział sprzedaży)

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie poczucie estetyki, dbałość o detale, komunikatywność
  • kreatywność i znajomość trendów w designie
  • biegła znajomość obsługi programów graficznych pakietu Adobe
  • znajomość podstaw DTP
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • premię świąteczną
  • 40% zniżki na odpłatne usługi medyczne
  • wyjazdy integracyjne
  • karty Multisport