Etat Virtual compliance associate / wirtualny specjalista ds. zgodności

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Virtual compliance associate / wirtualny specjalista ds. zgodności
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/23/0119
OBOWIĄZKI:

Przestrzeganie SOP i udokumentowanych instrukcji, które mogą być związane z klasyfikacją produktów, przeglądem dokumentów zgodności, komunikacją z partnerami sprzedażowymi lub interesariuszami; wypełnianie wskaźników produktywności i jakości oraz przyczynianie się do realizacji celów zespołu; działanie zgodnie z priorytetami ustalonymi przez przełożonego zgodnie z wymaganiami biznesowymi; współpraca z mentorami, starszymi członkami zespołu i menedżerami w celu osiągnięcia indywidualnych celów operacyjnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu